O nás

Petr čoček - fotograf, kameraman. Zkušenosti s fotografováním mám již 17 let. Je to mým koníčkem, který mne všude provází. Rád cestuji a poznávám nová místa.

Miroslava čočková - kameramanka. Práce s lidmi mě velmi baví. Jsem kreativní a natáčení svateb je pro mě přínosem.

Jsem velmi ráda, když mohu být přítomna těmto jedinečným okamžikům, kde jsou všichni šťastní a veselí, kdy vzniká něco nového, co mohu s vášní zaznamenat.
Zaměřujeme se na fotografování svateb, portrétů, dětí, módy, glamour a uměleckého aktu.

Spolu s manželkou se věnujeme natáčení různých životních událostí. Snažíme se zachytit jedinečné okamžiky vašeho života, které ve vás vyvolají ty nejkrásnější vzpomínky.

Při focení/ natáčení svateb klademe důraz na přirozenost. Budeme rádi, když se uvolníte a necháte přirozeně proudit vaše emoce.

Pro komplexní zachycení vašeho svatebního dne a vytvoření celistvých vzpomínek doporučujeme celodenní filmování/fotografování (od ranních příprav až po večerní zábavu). Pak je možné zpracovat odpovídající film (fotografie), který vám bude detailně připomínat vaše nezapomenutelné okamžiky z vaší svatby.

Jsme z Brna. Svatby fotografujeme nejen v ČR, ale i v zahraničí. Mluvíme plynule anglicky, takže není problém se v zahraničí se svatebčany či organizátory svateb bez problémů domluvit.

Všechny zde použité fotografie jsou originálními autorskými díly a jako taková podléhají autorskému zákonu. Jejich další volné používání, kopírování a šíření je možné jen s vědomím a svolením autora.